Z nástupního místa Boofzheim navštívíte destinaci Alsasko ve Francii

Z Boofzheim poznáte klidnou jižní část regionu, ležícího u německé hranice. Největší zábavný park – Europa-Park, je vzdálen jen 13 km a nabízí se jako výjimečný zážitek na začátku nebo konci Vaší cesty, hlavně pokud jsou s vámi děti na palubě. Hlavní město regionu – Štrasburg, sídlo evropského parlamentu – je jen 6 hodin plavby. Dalších 10 hodin plavby je malebné městečko Saverne s nádherným zámkem rodu Rohan, který je přímo naproti kotvišti. Technická pamětihodnost, šikmý lodní výtah v Arzviller, je dalších 4,5 hodiny plavby krásným údolím s mnoha hrady na vrcholcích.

  • Z Boofzheim: 23,5 hodiny (44 zdymadel) do základny v Hesse

Zařízení na základně:

  • Sprchy
  • Toalety
  • WLAN

Způsob platby

Mějte prosím na paměti, že platby na místě za pohonné hmoty, kauci, Extras apod. jsou v místní měně. Akceptujeme platby kartou Visa, Mastercard, Maestro. Nepřijímáme platbu kartami American Express.


Hotely & restaurace

  • De La Treille – Tel.: +33 3 88 74 60 44
  • L’Auberge du Ried – Tel.: +33 3 88 98 01 78
  • A L’Agneau – Tel.: +33 3 88 98 02 12

Obchody 

U většiny našich základen je u měst a obcí, kde je možné provést všechny potřebné nákupy.


Turistické informační středisko  

Mairie, 67230 Benfeld

Tel.: +33 (0) 388 740 402


Příjezd s autem

Příprava na cestu:  protože jako řidič nesete zodpovědnost, proto doporučujeme ještě před nastoupením cesty se seznámit s dopravními předpisy v dané zemi a při vlastní cestě je dodržovat. Většina zemí má své vlastní požadavky na vybavení, která musíte mít sebou. Další potřebné informace najdete na stránkách vašeho automotoklubu nebo vaší pojišťovny.

Vlakem

  • Benfeld: 2 km

Letecky

  • Straßburg: 74 km (E25)

Příjezd do Boofzheim

Hausbót je pro vás od 16:00 hod. do 18:00 hod. připraven k předání. Doporučujeme dojet alespoň o 1 hodinu dříve, aby bylo dostatek času pro administrativu spojenou s předáním plavidla a k seznámení s ním a zaškolením.


Pozdní příjezd na marinu

Nastane-li situace, že nestihnete dojet na marinu v pracovní době, musíte neprodleně informovat naše pracovníky na marině. Po příjezdu najdete na vstupních dveřích recepce informaci, kde najdete vaší loď, která bude otevřená, osvětlená, takže budete moci nocovat na lodi. Vlastní předání plavidla a zaškolení proběhne příští den ráno.