Naše základna v Chertsey je nedaleko Londýna. Tomu odpovídá osídlení břehů městy a vesničkami plnými života, mnoha restauranty, supermarkety a puby (bary). Velký historický palác Hampton Courtje jenom 3 hodiny plavby na východ. Za dalších 30 minut je Kingston (odtud přímé vlaky do Londýna). Na západ od Chertsey za 3 hodiny plavby je Windsor a Eton. Potom už následuje venkovská krajina, která je tím krásnější, čím dále plujete.

  • Od Chertsey: 15 hod. (22 zdymadel) do naší maríny v Benson.

Na maríně

  • sprchy
  • toalety
  • WLAN

Objednatelné Extras a služby na základně

Mějte prosím na paměti, že platby na místě za pohonné hmoty, kauci, případné Extras a další služby jsou prováděny v místní měně. Na našich základnách jsou akceptovány platební karty mimo American Expres!


Restauranty

  • Leftbank Restaurant – Tel.: +44 1784 220999

Obchody

Supermarkety, Banky, Pošta, Restauranty a obchody jsou ve městě Chertsey.


Rybaření

Rybaření je povoleno mimo dobu hájení (17. Března do 16. června). Musíte mít povolenku, kterou můžete zakoupit na každé poště (6.5 £ na 8 dní). Děti do 12 let můžou rybařit bez povolenky!


Příjezd autem

Příprava před dovolenou: je vaší odpovědností seznámit se s dopravními pravidly země, do které cestujete a tyto dodržovat. Většina evropských zemí má své vlastní předpisy o výbavě vozidla, kterou musíte mít sebou. Více podrobností o dopravních předpisech a povinné výbavě najdete na stránkách automotoklubů: www.uamk-cr.cz

Sjedete z M25 na sjezdu 11 a pokračujte podle ukazatele  A320  Woking až na konec dvouproudové silnice. Na kruhovém objezdu pokračujte vpravo směr A320 Chertsey/Staines. Jako další pomoc, sledujte hnědé ukazatele na Thorpe Park. Po této komunikaci projedete Chertsey na dvouproudovou rychlo silnici. Na levé straně uvidíte TwynershPub. Pokračujte po této dvouproudové komunikaci, kterou přejedete přes M3 až po kruhový objezd. Přes objezd pokračujte přímo až po Staines Roada na druhém výjezdu odbočte vpravo na Tor Nr. 5. Zde odbočíte vlevo a na konci ulice jsou stání LeBoat.


Parkování

Na maríně nejsou žádná parkovací místa k dispozici


Nejbližší nádraží

  • Staines: 4km

Nejbližší letiště

  • London Heathrow: 17 km (M25)
  • Gatwick: 53 km (M25)