Velký výběr plavidel a regionů

Hausbóty Bockl Vám nabízejí velký výběr různých plavidel (každému podle vlastního přání). Velká nabídka jednotlivých plavebních regionů uspokojí svojí rozmanitostí (v 10 zemích Evropy) i toho nejnáročnějšího zákazníka. My nejsme odkázáni na to, co nám může poskytnout majitel plavidel, ale učinili jsme výběr z nejkrásnějších a nejzajímavějších regionů Evropy, abychom i Vám umožnili jejich poznání. Naše vlastní zkušenosti nám umožňují Vám nabídnout to nejlepší.


Náš hlas má váhu

Zastupujeme ročně tisíce zákazníků. Pokud dojde k nějakému problému, má naše případná intervence u majitelů plavidel váhu, odpovídající našemu postavení na trhu a době působení v oboru. Myslíte, že Váš hlas, při přímé rezervaci u majitele plavidel, bude mít stejnou váhu?


Každý obchodník chválí svoje zboží

My chválíme zboží mnoha obchodníků (majitelů plavidel), ale jenom tehdy, pokud odpovídají požadavkům na kvalitu a poměru ceny k poskytovaným službám. Můžete se přesvědčit, nejpozději při vlastní plavbě, že v naší nabídce nejsou všechna plavidla, která jsou u jednotlivých rejdařství k dispozici. Provádíme vlastní selekci a nabízíme jen to nejlepší.


Náš výběr je Vaší předností

Jen proto můžete volit z nejlepších plavidel a nejlepších plavebních regionů v Evropě.


My víme o co jde

My jsme naše „hoby“ proměnili na zaměstnání. Naším přáním je, aby Vám „dovolená s hausbótem“ přinesla tolik radosti jako nám.


Zákazníci „Hausbóty Bockl“ jsou nejlépe informováni

Díky „Bockl bonus“ máte zaručený bohatý informační materiál a to zdarma. Je to náš dík za Vaší věrnost.


Profitujte z našich zkušeností

„Hausboot Böckl“ jsou již od roku 1987 Vaším partnerem ve všem, co je spojeno s dovolenou na hausbótu. Současně jsme jednou z největších, nejznámějších a nejúspěšnějších cestovních agentur se zastoupením v Rakousku, Německu a České republice (Hausbóty Bockl). Skutečně nás těší, že můžeme dále předávat naše zkušenosti a znalosti.


Jsme Vašim partnerem i ve Vaší vlasti

Proto těžíte z plné právní jistoty a podpory, pokud by se vyskytly jakékoliv problémy.


Naše zkušenosti si můžete ověřit

Naše zkušenosti a informace (cestovní zprávy a připomínky) našich zákazníků jsou obsahem mnoha publikací „edice Hausboot Böckl“. Zde najdete rady, detailní průvodce a přehledy všech námi nabízených splavných revírů a jednotlivých vodních tras.


Garance nejlepší ceny

Naši zákazníci mají u „Hausbóty Bockl“ záruku nejlepších cen! Můžete se spolehnout, že u nás vedle objektivního poradenství obdržíte i nejlepší ceny.


A těch ostatních 991 předností?

No … na jejich zpracování ještě usilovně pracujeme.