Hausbóty Bockl – již od roku 1987 jsme s Vámi

Již od roku 1987 jsme tu pro Vás. Od této doby jsme naše hobby změnily na naší práci. Výsledkem je množství spokojených zákazníků a publikování cestovních průvodců a knih, ve kterých uvádíme všechny naše zkušenosti a znalosti o popisovaných regionech a o vlastní plavbě s hausbótem.


Garance nejlepší ceny

U Hausbóty Bockl mají všichni zákazníci garanci nejlepší ceny!

Ceny uvedené v našem prospektu a na našich webových stránkách jsou originální ceny. Všechny platné slevy jednotlivých pronajímatelů plavidel jsou našim zákazníkům započítány. Samozřejmě přebíráme všechny jejich aktuální nabídky a uváděné slevy. Mějte prosím na paměti, že u všech nabídek samozřejmě platí podmínky rezervace (např. „Platí pouze pro nové objednávky“).

Pokud naleznete v oficiálních cenících jednotlivých provozovatelů plavidel, případně u jiné agentury (ve veřejných prospektech nebo na internetu) nižší cenu než u nás, tak Vám rozdíl cen poukážeme. To platí i pro tzv. „výstavní nabídky“.

Můžete se spolehnout, že k objektivnímu poradenství dostanete u nás i tu nejlepší cenu!


Důležité upozornění

Náš tip pro přebírání plavidla a co dělat při vzniklých problémech, nebo závadách.

Přes veškerou snahu může úklidová četa, nebo parta mechaniků něco opomenout, nebo přehlídnout. Proto pečlivě kontrolujte plavidlo při přejímce: celkový stav plavidla, inventář a vybavení, čistotu a funkčnost jednotlivých agregátů. Jakékoliv zjištěné nedostatky reklamujte okamžitě na místě – personál okamžitě nedostatky odstraní.

Pokud dojde k nějaké závadě, nebo problému při vlastní plavbě: neprodleně telefonicky nahlásit do výchozího přístavu! V co možná nejkratší době se dostaví technik, který vzniklý problém odstraní. Dodatečné reklamace jsou zbytečné!


Storno poplatky? Žádné neplaťte!

Doporučujeme našim zákazníkům uzavření pojistky pro odstoupení od rezervace. Můžete se pojistit našim prostřednictví u pojišťovny Mondial, která nabízí 2 pojistky. Případně použijte služeb některé pojišťovny podle vlastního uvážení.

Podrobné informace Vám podáme na telefonním čísle +420 774 723 775  nebo nám napište e-mail na hausboty@hausboty-bockl.cz. Rádi Vám poradíme!